Haber

Kayseri Hacılar Erciyesspor’da imzalar atıldı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Bölgesel Amatör Lig gruplarından Hacılar Erciyesspor yeni dönemde hedefini yükseltti. 2023-2024 döneminde kalıcı kulüp olmayı ve ardından şampiyon olmayı hedefleyen sarı-lacivertli kulüp, bu doğrultuda anlaştığı teknik heyet ve 15 futbolcuyla sözleşme imzaladı.

Sarı-lacivertli kulüp, teknik direktörlük görevinde Emin Altındağ ile el sıkışırken, teknik heyette Hacı Ahmet Akkaya, Mustafa Öztaş, İsmail Karakuş ve Seyit Demir ile anlaştı. Bu doğrultuda yeni dönemde hedeflerini yükselten kulüp, Dursun Fazilet Yıldız, Melih Faruk Demir, Yasin şutör, Fazlı Güner, Aytaç Aydoğdu, Mehmet Tatlı, Mustafa İlkay Kartal, Bora Barlas, Yunus Öztürk, Batuhan Hidayetoğlu, Eray tokat, Volkan Bedel, Emre Gürbüz, Tuncay Kara ve Batuhan Kaya ile sözleşme imzaladı.

Yeni transferlerle gruba güç kattıklarını belirten Sarı-Lacivertlilerin Futbol Şube Müdürü Halit Aysu yaptığı açıklamada; “Hacılar Erciyesspor kulübü olarak sporcularımızla bu yıl dönem açılışı öncesi anlaşmalarımızı yaptık. İnşallah geçen seneden daha iyi bir sezon geçiririz. Bu uzlaşma döneminde başta Belediye Başkanımız Bilal Özdoğan olmak üzere yönetim kurulundaki tüm arkadaşlarım adına özverili bir çalışma yürüttük ve çalışmalarımızın karşılığını aldık. Kadro iskeletimizi koruduk, yeni destekler yaptık, bundan sonra da desteğimiz devam edecek. İnşallah Hacılar Erciyesspor’a yakışır hem futbol oynamayı hem de taraftarımıza güzel bir futbol göstermeyi düşünüyoruz. Yine grubumuzdaki tartışmalarla kulübümüz grupların ortasında yer alacak. İnşallah kadromuzu hak ettiği yere getireceğiz” dedi.

haber-basiskele.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu